In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Edhe Miriam vishet njëjtë me të bijën për festat e fundvitit

me 25 Dhjetor 2020 ora 22:17

U Kopjua

Siç duket e kanë bërë trend një gjë të tillë.

Teuta Krasniqi ka hedhur fotografi në rrjetet sociale ku shihet me familjen e saj dhe çka bie në sy është fakti se ajo dhe bijat e saj janë veshur njëjtë, shkruan Indeksonline.

Një veprim të tillë e ka bërë edhe Miriam Cani bashkë me vajzën e saj Amelinë.

Familja e këngëtares nga Shqipëria ka hedhur fotografi në Instagram ku shihen në një vend të dekoruar, ku u shfaqën shumë të lumtur.

Miriam dhe Ameli ishin me të njëjtën dizajn veshjeje dhe dukeshin shumë bukur nënë e bijë.