Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ekskluzive: Kosova.live siguron aktvendimin e Prokurorisë për rastin “Rryshfeti”

18:48 / 11 Shkurt 2020

U Kopjua

Kosova.live ka siguruar aktvendimin e Prokurorisë për të arrestuarit në rastin “Ryshfeti”. Më poshtë gjeni fotot, ku mund të kuptoni gjithcka rreth rastit.

Inspektorati Policor i Kosovës kishte pranuar informacione përmes rrugëve operative se dy të dyshuar (zyrtar policor në Drejtorinë për hetimin e krimeve ekonomike dhe korrupsionit) mund të jenë të përfshirë në aktivitete të kundërligjshme.

Operacioni i koduar me emrin “Ryshfeti” rezultoi me arrestimin në flagrancë të disa zyrtarëve shtetëror, raporton kosova.live.