Elvana Gjata lejon fansin ta puthë në këtë pjesë të trupit

13:05 / 19 Gusht 2022

U Kopjua

Elvana Gjata tregohet shumë e afërt me fansat e saj, sidomos gjatë koncerteve.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet Elvana teksa i afrohet një të pranishmi në koncert.

Ajo po zbriste shkallët dhe po i afrohej një ndjeksi të cilin e lejoi ta puthte në faqe.

Duket se kjo gjë e bëri të ndihej mirë adhuruesin e saj.

Shiko foton: