Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë

me 26 Maj 2022 ora 10:29

U Kopjua

Si shumë emra të njohur të estradës edhe këngëtarja e njohur Enca ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Enca po poston foto dhe video nga atje ku duket se po i shijon në maksimum pushimet.

Nga Dubai Enca e ka sjellur një video të “nxehtë”

Enca në një video teksa shihet se i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.