Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Era Istrefi provokon në imazhet e reja: Hala pe donë ti ni bebe

09:03 / 02 Gusht 2022

U Kopjua

Era Istrefi tanimë është aktive çdo ditë në rrjetet sociale.

Ajo u rikthye fuqishëm dhe pas projekteve të reja, para disa ditësh artistja paralajmëroi duetin e parë me reperin Mozzik.

Së fundi, ajo ka sjellë për fansat fotografi të reja në Instagram të shkëputura nga videoklipi i ri.

Ndërkohë, deerisa shfaqej atraktive me poza ajo kishte shkruar: “Hala pe don ti ni bebe”./Kosovarja/

Shiko fotot: