In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ermal Fejzullahu i bën dhuratë bashkëshortes një veturë “Range Rover” në vlerë afro 80 mijë euro

me 27 Janar 2020 ora 14:40

U Kopjua

PRISHTINË | 27 JAN 2020 | Nga KosovaLive

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtari jo rrallëherë surprizon bashkëshorten e tij, duke mos munguar edhe dedikimet plot dashuri që bën për të.

Kësaj radhe ai i bëri dhuratë një veyurë të tipit Range Rover, vlera e të cilit kap shifrën e afro 80 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë, ndërsa i shkruan t’a gëzoj atë.