In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ermal Fejzullahu i bën dhuratë super luksoze bashkëshortes

me 13 Maj 2022 ora 14:47

U Kopjua

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu i ka bërë dhuratë një veturë gruas së tij, Ariana Fejzullahu.

Vetura është e tipit Mecedes-Benz.

Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e tij, Ermali ka shkruar “Urime”.

Ariana Fejzullahu njihet për stilin e saj unik. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale duke publikuar foto nga përditshmëria e saj.

Çifti kanë vite të martuar dhe kanë 4 fëmijë.