Ermal Fejzullahu nxehet keq me qytetarin që ia hodhi laserin në sy sa këndonte

17:04 / 13 Gusht 2022

U Kopjua

Para disa ditësh në sheshin e Skenderajt  përformoi edhe këngëtari Ermal Fejzullahu.

Gjatë kohës që ai ishte duke kënduar në sheshin e kësaj komune një qytetar i hodhi atij llaserin, shkruan Kosova.LIVE.

Për këtë gjest u nxeh Ermali i cili ndërpreu për disa minuta koncertin dhe djalin e quajti loçko-man e pishpirik.

View this post on Instagram

A post shared by BISEDAT (@bisedatt)

“ Ooo ti djalë a po e ndal at llaser o loçkaman, a mundesh me ja marr laserin atij pishpiriku, ndale”, dëgjohej teksa thoshte ai.

Kjo video u bë virale në rrjete sociale dhe mori komente të shumta.