ESKALON DAFINA ZEQIRI, IA KAP GJOKSIN ME DUAR SHKURTA GASHIT

19:25 / 14 Gusht 2022

U Kopjua

Dafina dhe Shkurta janë takuar para pak ditësh.

E pa dyshim se ato publikuan dy fotografi teksa shihen bashk, shkruan Kosova.LIVE.

Në këtë foto këngëtarja Dafina Zeqiri mori vëmendje pasi i kishte kapur gjoksin Shkurtes.

E nga përqafimi i tepërt, duket se te dyja nuk e kishin vënë re pozitën./Kosova.LIVE