In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Fejohet Enca?

me 8 Dhjetor 2020 ora 10:26

U Kopjua

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Enca është një ndër këngëtaret më të dëshiruara nga meshkujt për shkak të linjave trupore seksi që ajo posedon.

Ajo ndan imazhe apo video të ndryshme në llogarinë zyrtare në Instagram nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video ku shiheshin disa dhurata dhe një buqetë trëndafilash të kuq ku tregonte se ajo pranoi një dhuratë të bukur.

“Pranova një dhuratë të bukur sot”, tha Enca krahas videos së postuar.

Ajo çka ka rënë në sy është edhe një foto me unazë në gisht.

Nuk dihet se çfarë mesazhi ka tentuar të përcjellë, e nëse lulet e unaza kanë ndonjë prapavijë tjetër./Kosova.LIVE/