In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Fero braktis muzikën shqiptare dhe merr këtë vendim

me 15 Tetor 2021 ora 10:37

U Kopjua

Reperi shqiptar, Fero, para pak dite ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, ai ka bërë me dije se më nuk do të këndoj në gjuhën shqipe.

Së fundi, Fero postoi një video ku ka zbuluar se tashmë ka gati disa këngë në gjuhën angleze dhe se është gati për karrierën në Amerikë, gjë që ishte ëndrra e tij.