In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Feronikeli ia huq në prezantimin e ‘Tokit’, e bën më të suksesshëm se që është

me 5 Mars 2020 ora 18:52

U Kopjua

Gjatë ditës së sotshme, Feronikeli prezantoi Afrim Tovërlanin si trajner të ri të skuadrës.

Në zyrtarizimin që Nikli ia bëri ‘Toki’ ia shtoi një trofe më shumë së qe e ka, transmeton Gazeta Sinjali.

Feronikeli në lajmërimin që e ka bërë ka shkruar se Afrim Tovërlani e ka fituar Kupën e Kosovës në sezonin 2014/15.

Faktikisht, Nikli e kishte fituar kupën në atë sezon, por jo me trajner Afrim Tovërlani por Gani Sejdiu.

‘Toki’ atë sezon ishte trajner i Trepçës 89 dhe ishte mposhtur në finale të Kupës.