Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Fjolla Morina shfaqet provokuese me poza nga prapa

08:06 / 03 Gusht 2022

U Kopjua

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka ardhur me të tjera poza provokuese.

E veshur e vëra në të zeza, duke theksuar gjoksin dhe belin, këngëtarja kompletoi dukjen edhe me një palë këpucë me platformë, doreza dhe një çantë.

Flokët e gjata me balluke i la të drejta dhe të lira, ndërsa shihet edhe me një makijazh të theksuar.

Fjolla u kujdes të vinte në pah format e saj atraktive të trupit, ndërsa edhe mori komente nga ana e  publikut që ishin kryesisht pozitive.

Shiko foton: