Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Fotografohen në aeroport, Capital T së bashku me Adrola Dushin?

me 25 Maj 2022 ora 14:39

U Kopjua

Reperi, Capital T dhe modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi janë përfolur që një kohë të gjatë nëpër media rozë për një lidhje të mundshme.

Së fundmi, faqja e njohur në rrjetin social “Instagram” – “Vipat e Bllokut” ka publikuar një fotografi ku thuhet se personat në foto janë Capital T dhe Adrola Dushi.

Aludimet për një lidhje të mundshme mes dyshes filluan që kur modelja mori pjesë në një videoklip të reperit.

Po ashtu, ndjekësit gjatë muajit nëntor të vitit të kaluar i kishin uruar fejesën reperit me modelen, pasi në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook” ishte publikuar një fotografi me Adrolen.

Pas këtyre mesazheve, kishte reaguar vetë reperi duke shkruar: “kur t’fejohna pernime ma boni perhajr, kjo foto u postu nga stafi im cilt e menaxhojn faqen time ju faleminderit”.