In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Fqinji i katit të sipërm i la pa gjumë tërë natën, çifti hakmerret në mënyrë të pazakontë (VIDEO)

me 12 Shtator 2021 ora 10:12

U Kopjua

Një çift u hakmorr në mënyrë të pazakontë ndaj fqinjëve që i kishin lënë pa gjumë për shkak të zhurmës.

Ata e treguan këtë nëpërmjet një videoje që e postuan në “Tik Tok”.

Mav e mbante partneren e tij Mandi me kokë përmbysur në ndërkohë që ajo përplaste këmbët mbi tavan.

Videoja ka marrë goxha shumë shikime dhe po bën xhiron në rrjet.

VIDEO e plotë:

https://www.tiktok.com/@mav_n_mandii/video/6996392937441578245?