In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Frymë festive në shtëpinë luksoze të Adelina Tahirit, këngëtarja sjell pamje

me 21 Nëntor 2020 ora 17:50

U Kopjua

Tashmë kanë filluar përgatitjet për festat e fundvitit edhe pse këtë herë pandemia ka kushtëzuar shumë gjëra, fryma festive nuk po mungon në ambientet familjare.

Njëjtë ka ndodhur edhe në shtëpinë luksoze të këngëtares së njohur Adelina Tahiri.

Këngëtarja në disa postime në Instastory ka sjellur pamje nga ambienti i bukur dhe festiv i rregulluar për festat e dhjetorit.

Këngëtarja ka dekoruar hapësirat e shtëpisë me shumë shije dh stil, ashtu siç ajo edhe njihet.

Ndryshe, kujtojmë që  Adelina është e martuar me biznesmenin maqedonas, Serjozha Markov dhe kanë një djalë.