In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Gjendet i vdekur një person në Istog

me 1 Dhjetor 2021 ora 12:39

U Kopjua

Një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në Istog njofton Kosova.LIVE.

Sipas policisë rasti ka ndodhur të martën, rreth orës 10.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në oborrin e shtëpisë së tij,  ishte gjetur  pa shenja jete nga dëshmitari mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dal  njësitë relevante policore  dhe ekipi mjekësor ku  dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.