In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Gjoba. Gjobë – LDK dënohet me 2 mijë euro për të tretën herë

me 25 Janar 2021 ora 13:28

U Kopjua

Lidhja Demokratike e Kosovë ka marrë gjobë nga Inspektorati në Prishtinë për thyerjen e masave anti-COVID, për të tretën herë.

Drejtori i Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se LDK-ja është gjobitur me 2000 euro, shkruan Kosova.LIVE

“Askush mbi ligjin! Gjoba. Gjobë.” ka shkruar ai.

Partitë politike kanë filluar tubimet nëpër komuna ende pa filluar zyrtarisht fushata zgjedhore. Në fotografitë e postuara në rrjetet sociale shihen grumbuj personash afër njëri-tjetrit dhe pa maska.

Më parë ishin dënuar edhe partitë tjera si VV, PDK, AAK e Nisma.