Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Haradinaj: E dhimbshme ikja e hershme e Vjosa Berishës

me 23 Qershor 2022 ora 15:24

U Kopjua

Producentja e njohur, Vjosa Berisha, ka vdekur sot, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

Për vdekjen e saj kanë reaguar persona të shumtë, duke përfshirë edhe kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Në një postim në Facebook, Haradinaj ka shkruar se është e dhimbshme “ikja e hershme e regjisores Vjosa Berisha, grua e fuqishme me shumë pozitivitet dhe dashuri për jetën”.

Ai i shprehu ngushëllime familjes dhe komunitetit artistik.