In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Hidhet eksploziv prapa banesës së shefit të stacionit të policisë

me 5 Janar 2020 ora 09:39

U Kopjua

PRISHTINË | 05 JAN 2020 |  Nga KosovaLive

Përveç dëmeve nuk ka të lënduar

Një sasi lënde plasëse shpërtheu prapa banesës së shefit të stacionit të policisë së Thethit, informoi policia e Shkodrës rreth orës 01:30 minuta të 5 janarit.

Banesa e shtetasit te identifikuar me inicialet P.M ndodhet në lagjen Guerrile të Shkodrës dhe shpërthimi sipas policisë është shënuar rreth orës 21:45 minuta të 4 janarit 2020.

“Për pasojë ka vetëm dëme materiale”, ka njoftuar policia. Grupi hetimor dhe forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje ku vijojnë veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorit./oranews