In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

I ‘zhytur’ në lluks, Shkodran Mustafi orë me vlerë të 5 banesave në Fushë Kosovë

me 19 Shtator 2021 ora 11:25

U Kopjua

Mbrojtësi kosovar, Shkodran Mustafi bën jetë lluksi me profesionin që ai ka.

Lojtari më i ri i Levantes po tregon aftësi e tij në mbrojtje dhe tek skuadra e re, shkruan Kosova.LIVE

29-vjeçari ishte pjesë e Arsenalit bashkë me Granit Xhakën, kur këtë verë ai vendosi përfundimisht të transferohet në Spanjë.

Mustafi, njihet për jetën e lluksit dhe pasurin që ka, kjo dëshmohet kur ai ka blerë orë dore të markës “Aduemars Piguet” që kap vlerën 150 milionë euro.

Kjo shifër është e frikshme, dhe lirisht mund të themi se nga një shumë e tillë mund të bleni 5 banesa me vlerë nga 30 mijë euro secila në Fushë Kosovë.