In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ibrahimovic: Po luaj me birin e Maldinit, shpresoj të luaj edhe me nipin e tij

me 12 Dhjetor 2020 ora 19:09

U Kopjua

Zlatan Ibrahimovic është tallur rreth faktit se ai ka luajtur me dy gjenerata të Maldinëve te Milani, dhe shpreson të jetë aktiv edhe për birin e Danieles.

39-vjeçari është në periudhën e tij të dytë në ‘San Siro’, teksa së fundmi shfrytëzoi mundësinë për të reflektuar rreth ndryshimit të gjeneratave, transmeton Periskopi.

”Kam qenë këtu në gjenerata të ndryshme. Luajta kundër Paolo Maldinit dhe tani po luaj me birin e tij, Danielin.

”Shpresoj të luaj edhe me birin e Danielit, kjo do të ishte mrekulli,” u shpreh Ibra.