In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ilda Bejleri ekspozon këmbët e gjata…

me 14 Janar 2020 ora 10:45

U Kopjua

PRISHTINË | 14 JAN 2020 | Nga KosovaLive

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, vijon që të jetë një nga femrat më të dashura dhe më të komentuara nga publiku shqiptar.

Por përveçse pëlqehet si moderatore, Ilda gjithashtu adhurohet nga fansat edhe për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit nga momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Ilda ka publikuar një fotografi ku shfaqet në studiot e emisionit “Procesi Sportiv”.

E duhet thënë se si gjithmonë Bejleri shfaqet në superformë dhe mjaft elegante. E sigurisht që edhe fansat kanë reaguar menjëherë. Ata kanë lënë komente nga më të ndryshmet, duke e komplimentuar moderatoren seksi.