In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Irina duket e parezistueshme teksa fotografohet gjysmë e zhveshur

me 26 Shtator 2020 ora 21:27

U Kopjua

Irina Shayk lë pa fjalë me foton e fundit.

Irina Shayk vazhdon të mbetet një prej emrave më të kërkuar në fushën e modës dhe njëherësh shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku vë në pah figurën e përsosur trupore.

Në pjesën e sipërme ajo kishte veshur një këmishë të shkurtër, kurse poshtë mbante vetëm të brendshme.

Modelja theksoi format trupore, ndërsa fotografia ishte shkrepur pas setit që realizoi për “Versace”.