Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ja kur do të publikohet traileri i ”Black Adam”

me 30 Maj 2022 ora 10:59

U Kopjua

Ndërsa Marvel është në prag të një vere të madhe, DC po kërkon të ketë një vjeshtë vrastare. Një nga filmat e tyre të shumëpritur që do të dalë më vonë këtë vit është ”Black Adam”.

Pas shumë vitesh dhe zhvillimi dhe disa vonesash, Dwayne Johnson më në fund do të marrë fronin këtë tetor si antiheroi i famshëm.

Fansat kanë pritur me padurim trailerin e parë të plotë për filmin dhe me sezonin e verës së filmit në ecje të plotë, ishte një bast i sigurt që traileri do të publikohej së shpejti.

Tani Johnson ka hyrë në Instagramin e tij për të njoftuar se një trailer për ”Black Adam” do të publikohet më 8 qershor.

Në postimin e përzemërt të Johnson duke njoftuar trailerin, aktori e  shprehu edhe një herë përkushtimin dhe angazhimin e tij ndaj rolit.

Johnson nuk ka qenë i trembur për atë se sa shumë kujdeset për këtë personazh dhe sa përgatitje bën ai në baza ditore.

Ky postim i veçantë u fokusua në fronin ikonik të Adamit të Zi.

Adami i ulur në fronin e tij është një moment ikonik i librit komik që është çimentuar në mendjet e fansave falë artistëve të shkëlqyer si Alex Ross dhe si i tillë, ka një pritje të konsiderueshme mes fansave për të parë panelin legjendar të sjellë në jetë në filmin e ardhshëm.

Ndërsa ne kemi parë pjesë të pamjeve për këtë film në trailerat e historisë dhe rrotullat e çuditshme, ky trailer i ardhshëm do të jetë pamja e parë e zgjeruar në aspekte të ndryshme të filmit.

Ky nuk është thjesht një film që prezanton ”Black Adamin”, kjo është një histori epike që po prezanton me ambiciozitet shoqërinë e drejtësisë së Amerikës te shikuesit e rastësishëm të filmit.

Do të jetë interesante të shihen personazhe të rinj si Doctor Fate i Pierce Brosnan, Atom Smasher i Noah Centineo dhe Hawkman i Aldis Hodge në këtë trailer të ardhshëm.

”Black Adam” është aktualisht në mes të xhirimeve, por filmi është caktuar të dalë në kinema më 21 tetor, me trailerin që do të dalë më 8 qershor.