In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

JA SI DUKEJ MORENA TARAKU PARA NDËRHYRJEVE ESTETIKE

me 10 Shkurt 2020 ora 13:50

U Kopjua

Morena Taraku njihet si modele dhe si këngëtare dhe është ndër figurat më të përfolura në mediat rozë.

Ajo shquhet edhe për pamjen e saj joshëse, e shpesh here merr vëmendje të madhe me foto e video të postuar në rrjetet sociale.

Mirë po modelja nuk e kishte të njëjtën pamje edhe para se të bëhej e famshme, disa foto nga e kaluara e saj, vejnë në pah dallimin e madh te modeles atëherë dhe tash, gjë që len hapësirë për spekulime lidhur me ndërhyrje estetike.