In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Jahti i ri i Roman Abramovichit afër përfundimit, kap vlerën e 430 milionë eurove

me 23 Shkurt 2021 ora 11:47

U Kopjua

Super jahti i ri i Roman Abramovich, pronarit të Chelseat është afër përfundimit.

Janë zbuluar disa foto, ku shihet pamja e jahtit e cila është afër përfundimit.

Solaris 460ft kap çmimin e ‘çmendur’ deri në 430 milionë euro dhe është një nga jahtet më të shtrenjta në Botë.

Jahti i cili po ndërtohet në Lloyd Werft në Gjermani pritet që t’i dorëzohet pronarit të Chelseat gjatë kësaj vere.