In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare ishte në ‘Oscars’ dhe na la pa fjalë me veshjen

me 10 Shkurt 2020 ora 16:28

U Kopjua

Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për “Oscars 2020”, ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.
Bleona shkëlqeu e veshur me një fustan transparent, të dizajnuar nga stilsti Yousef Al Jasmi. Madje këngëtarja shqiptare tërhoqi edhe vëmendjen e mediave të huaja, ndër to revistës “Cosmopolitan”.

Përpos Bleonës në festën e “Oscars 2020” ishte edhe një tjetër këngëtare shqiptare.

Bëhet fjalë për Eleni Foureiran e cila gjithashtu shkëlqente me veshjen e saj.

Eleni i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen që i tregonte trupin e palestruar dhe në super formë.