In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ka bërë plot 52 tatuazhe për reperin, njihuni me fansen më të çm endur të Eminem (Foto)

me 1 Tetor 2020 ora 18:34

U Kopjua

Nikki Patterson mesa duket është fansja më e zjarrtë e Eminem. Ajo ka plot 28 tatuazhe dedikuar këngëtarit.

Tatuazhin e parë dedikuar Eminem, Nikki e bëri në moshën 19-vjeçare dhe ishte pikërisht portreti i parë i këngëtarit.

Tani Patterson tani është 35 vjeçe dhe ka gjithsej plot 52 tatuazhe, ku 28 nga të cilat i janë dedikuar reperit Eminem dhe 16 nga të cilët janë portrete të reperit. Për Nikkin, duket që tatuazhi i dedikuar është një formë dashurie dhe vlerësimi.