Kaq shumë qenka rritur djali i Afërdita Dreshaj

08:02 / 11 Gusht 2022

U Kopjua

Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë para një viti.

Ajo solli në jetë djaln që e quajten Sky Blu.

Së fundmi bashkë me djalin e bashkëshortin ndodhen në pushime.

Nga atje publikoi një foto të ëmbël të Sky dhe sa shumë qenka rritur.

Shiko foton: