In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Katar 2022: Këto janë gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte

me 9 Tetor 2021 ora 11:32

U Kopjua

Përveç Kosovës dhe Shqipërisë që luajnë sonte , edhe shumë ndeshje interesante luhen në kampanjën eliminatore për Kupën e Botës “Katar 2022”.

Gjithsej, sonte do të luhen 14 ndeshje për këtë kompeticion.

Kosova luan ndaj Suedisë, Shqipëria ndaj Hungarisë, teksa Zvicra e shqiptarëve ndaj Irlandës së Veriut.

Ndeshjet e plota që luhen sonte: /Kosova.LIVE