Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kejvina merr vëmendjen me fotografitë e reja, pjesë e videoklipit të dy artistëve të njohur

me 25 Maj 2022 ora 08:42

U Kopjua

Dy artistët, Kastriot Rexha i njohur me emrin artistik “Majk” dhe Bardhyl Idrizi i njohur si “Bardhi” janë bërë së bashku për të sjell bashkëpunimin e tyre.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët, të cilët kanë shpërndarë në rrjetin social “Instagram” disa momente nga xhirimet, ku vëmendjen më të madhe e mori modelja, Kejvina Kthella.

E veshur me të bardha, bukuroshja ka ekspozuar linjat perfekte dhe ka bërë kuriozë të gjithë fansat për të parë videoklipin.