In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kejvina si çika e James Bond

me 23 Nëntor 2021 ora 10:01

U Kopjua

Kejvina Kthella ka treguar asetet e saj sonte

Bukuroshja shqiptare është paraqitur në veshje sportive ngjyrë kafe.

Bukuroshja është në Milan të Italisë dhe si duket atje është e angazhuar në modelim.

Por, në njërën gjatë fotografive, Kejvina ka bërë fotot si revole, duke bërë një pozë që i ngjason aktorëve që luajnë në filmin e James Bond.

Kejvina, përndryshe nuk ka qenë shumë aktive kohëve të fundit, përpos që herë pas here ka postuar foto nga qytetet italiane.