In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

‘Kemali’ baba për herë të dytë?

me 26 Maj 2020 ora 08:45

U Kopjua

Flitet për një shtatëzani të dytë të aktores së njohur Fahriye Evcen.

Janë ndër ciftet më të njohura, e padyshim që cdo detaj në jeten e tyre përflitet.

Bëhet fjalë për Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen, të cilët kanë një djalë të quajtur Karan.

Por tani një fotografi e aktores, bëri që fansat të aludojnë për një shtatëzani të dytë.

Ajo ka postuar një fotografi, ku i ka vendosur duart të barku i saj.

Megjithatë, cifti nuk kanë treguar një gjë të tillë, mbetet të shihet në ditët në vazhdim./Indeksonline/