In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kënga më e kërkuar në “Shazam” për vitin 2020

me 7 Dhjetor 2020 ora 17:42

U Kopjua

Sipas të dhënave të bëra publike nga “Apple”, pronare Shazam, kjo këngë është kërkuar 24.6 milionë herë.

Në këtë renditje, “Dance Monkey” ndiqet nga ”Roses (Imanbek Remix)”, e SAINt JHN; ”Blinding Lights”, e The Weeknd; ”Breaking Me”, e Topic dhe A7S; ”Ride It”, e Regard; ”Don’t Start Now”, e Dua Lipa; ”Memories”, e Maroon 5; ”Savage Love (Laxed – Siren Beat)”, e Jawsh 685 dhe Jason Derulo; ”Falling”, e Trevor Daniel, si dhe ”Someone You Loved”, e Lewis Capaldi.