Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me Mevlanin

me 27 Maj 2022 ora 13:17

U Kopjua

Prej kohësh është përfolur se Mevlani dhe Albulena Ukaj janë në një lidhje.

Shkak u bënë fotot ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për më tepër kalojnë shumë kohë bashkë.

Duket se me videon e fundit ata kanë konfirmuar lidhjen pasi Albulena i është referuar Mevlanit si “burrin e saj”.

“Burrin e kam shumë të mirë dhe më pëlqejnë të gjitha tek ai”, dëgjohet në videon e publikuar nga Albulena.