In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kështu dukej Ana Kauri kur ishte bionde dhe pa ndërhyrje

me 21 Shtator 2021 ora 15:17

U Kopjua

Ana Kauri është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ish konkurrentja e “Për’puthen”, ka qenë mjaft e përfolur kohë të gjatë për shkak të ndërhyrjeve të shumta estetike që i ka bërë në fytyrë.

Pas hyrjes në emision Ana vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke u shfaq krejt ndryshe.

Por sidoqoftë ende vazhdojnë të qarkullojnë foto nga pamja e saj e dikurshme.

Hiç më larg se sot faqja e njohur në instagram “Vipat e bllokut” e ka postuar një imazh të saj ku ajo shihet me flokë bionde dhe pamje origjinale.