In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Këto foto të Luanës do ju lënë pa gjumë

me 23 Shkurt 2021 ora 10:28

U Kopjua

Luana Vjollca ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Prezantuesja dhe këngëtarja shihet e veshur me një triko që thekson format e saj seksi derisa në dorë ka një pjesë shalqiri, të cilin e kafshon duke bërë stile erotike.

Ndryshe, Luana ka përfunduar sezonin e fundit të emisionit të saj “Shiko kush luan”, derisa është parë duke kaluar pushimet në Dubai.

Ajo pritet që të vijë edhe me ndonjë këngë të re shumë shpejt për publikun e saj.