In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kim në të zeza, plotë stil dhe elegancë

me 11 Mars 2020 ora 10:31

U Kopjua

Kim Kardashian është një nga femrat më të njohura dhe më të komentuara në botë, prandaj ajo kujdeset që paraqitjet e saj publike të jenë gjithmonë me stil.

39 vjeçarja është poashtu një prej personave më të ndjekur në rrjetin social Instagram me më shumë se 162 milionë ndjekës, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhet që ka publikuar së fundi, Kim u kujdes që të theksoj super linjat e saj seksi në një veshje unike dhe të grim të kuruar.

E veshur në një fustan të ngushtë me ngjyrë të zezë, dhe flokë të mbërthyera prapa teksa vuri në pah asetet “bombastike”.

Ndërkohë, Kim së fundi ndau edhe disa imazhe tjera “përvëluese” vetëm në bikini ku shihej në pushime me motrën e saj të vogël, Kylie Jenner./Kosova.LIVE/