In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kjo do të jetë paga e Suarezit tek Atletico Madrid

me 21 Shtator 2020 ora 19:51

U Kopjua

Luis Suarez do të largohet nga Barcelona, por jo edhe nga La Liga.

Sulmuesi uruguajan do të bashkohet me Atletico Madridin në këtë merkato, pasi klubet kanë arritur marrëveshje për transferimin e tij.

Sipas mediumeve spanjolle, Luis Suarez ka pranuar edhe ulje page vetëm për t’u larguar nga Barcelona…

Ai do të huazohet për dy vjet tek Atletico Madrid dhe do të fitojë 8 milionë euro në sezon.

Tek Barcelona, ai fitoi 14 milionë euro në vit.