Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kjo është “Benzo” e Lyrical Son dhe Elinel

15:25 / 14 Korrik 2022

U Kopjua

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Elinel dhe Lyrical Son publikuan bashkëpunimin muzikor.

“Benzo” mban emrin kënga, teksti i të cilës mban vulën e të dy artistëve.

Projekti i shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë.