In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kjo është gjendja shëndetësore e Adriana Matoshit pas operacionit

me 3 Dhjetor 2021 ora 10:23

U Kopjua

Artistja e njohur, Adriana Matoshi, është në gjendje stabile shëndetësore.

Këtë për Kosova.LIVE e konfirmoi një mike e saj, e cila tregoi se operacioni ka kaluar me sukses dhe se tashmë ka dalë nga kujdesi intensiv.

“Është mirë, në gjumë, nën efektin e terapisë pas ndërhyrjes. Po kujdesem për të gjatë gjithë kohës, së bashku me familjarët e saj”, deklaroi mikja e saj që po i qëndron afër.

Kujtojmë se Matoshi, e cila është gjithashtu edhe deputete e Kuvendit të Kosovës, para pak ditësh, njoftoi se i ishte rikthyer tumori në tru pas nëntë vjetësh.