In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kjo Morenë është e mahnitshme

me 1 Dhjetor 2021 ora 10:07

U Kopjua

Morena Taraku di si t’i trajtojë fansat e saj

Bukuroshja kosovare edhe sonte ka ditur si të marrë vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto me një fustan të verdhë por që ekspozon shumicën e trupit të saj seksi.

Me këtë fustan, Morena shfaq linjat e saj të bukura trupore duke treguar belin e saj gjoksin por edhe flokët e saj të gjata të përcjellura me një palë vathë si aksesorë.

Morena, vazhdon të jetojë dhe veprojë në Stamboll të Turqisë e ku mediat turke kanë thënë se ajo ka filluar edhe një lidhje të re dashurie atje./Kosova.LIVE/