In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Konfirmohen oraret e ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës FA

me 1 Korrik 2020 ora 14:04

U Kopjua

Janë konfirmuar datat gjysmëfinale të Kupës FA.


Manchester United luan me Chelsean të dielën më 19 korrik dhe Arsenali takohet Manchester City një ditë më herët – me të dy ndeshjet që zhvillohen në ”Wembley”, transmeton Kosova.LIVE

Ndeshja e së shtunës mes City dhe Arsenal do të luhet nga ora 20:45, kurse ajo e së dielës mes Djajve të Kuq dhe Bluve nga ora 19:00, me kohën tonë lokale.

Të dyja ndeshjet do të luhen pas dyerve të mbyllura dhe fituesit do të takohen në ‘Wembley’ në finale të shtunën më 1 gusht.