In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“Kur flet dhe ti që të vjen era …, Stresi shpërthen ndaj moderatores e cila kundërshtoi dhunën e protestuesve

me 11 Dhjetor 2020 ora 18:27

U Kopjua

Pa sens i është dukur moderatores Einxhel Shkira protesta për vrasjen e 25- vjeçarit Klodian Rasha nga uniformat blu.

Sipas saj, asgjë e mirë nuk vjen nga djegia e pemës dhe se nuk del ne protestë për të shkatërruar qytetin e saj, madje nëpërmjet një postimi, këtë gjë i ka kerkuar edhe ndjekësvë të saj.

Kaq ka mjaftuar që reperi Stresi, i cili ka dalë në protestë dhe është shpallur në këkrim nga Policia e shtetit, ta ofendonte moderatoren siç mund ta shihni dhe nga foto më poshtë: