In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kuzhinieri me famë botërore Nusret poston foto nga restauranti i tij me këngëtaren shqiptare

me 23 Dhjetor 2021 ora 12:09

U Kopjua

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restauranteve nëpër vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është i njohur kudo.

Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij.

Restaurantet e tij njohin miliona vizitorë anembanë botës.

Madje në restaurantin e tij kanë shkelur edhe shumë figura shqiptare të njohura.

Por së fundi këngëtarja e njohur shqiptare Loredana ka vizituar restaurantin e tij. Foton e ka postuar vetë kuzhinieri.

Fotografinë e ka shpërndarë edhe Loredana.