In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ky ishte profesioni i Feros para se të jetë reper

me 24 Prill 2020 ora 09:07

U Kopjua

Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar.

Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzikore.

Duke qenë të izoluar, Fero ditën e sotme vendosi të futem në video live në Instagram ku foli edhe për jetën e tij.

Ai tregoi se para se të bëhej i famshem ka punuar si kamarier, dhe se nuk e ka problem aspak të tregoj për këtë gjë.

Ai tregon me krenari se nuk e ka pasur të nevojshme t’i kërkonte familjes para, pasi ishte i zoti i vetes dhe se çdo punë që i ofrohej e bënte.