In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Kylie Jenner tregon pamjen e re, shfaqet atraktive në të brendshme

me 1 Korrik 2020 ora 14:37

U Kopjua

Kohëve të fundit ajo ka ndryshuar shpesh herë look-un e saj duke u kthyer herë në bionde e herë me flokë ngjyrë rozë, por duket se më në fund Kylie Jenner ka gjetur ngjyrën ideale për flokët e saj.

22-vjeçarja përmes disa postimeve në rrjetet social, zbuloi pamjen e re dhe na mahniti të gjithëve.

Ylli i njohur televiziv këtë herë ndryshojë flokët në një ngjyrë çokollate të hapur, të cilat i rrinin për mrekulli.

Shumë nga ndjekës i kanë sugjeruar Kylie-t të mos ndryshojë më look, pasi kjo është padyshim ngjyra e saj, teksa mori komplimente të shumta.

Ndërkohë, rikujtojmë që Kylie është nënë e përkushtuar e një vajze, Stormi të cilës së fundi po ia dedikon shumicën e kohës.