In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Lajmërohet Kejvina, është bërë 100 për qind biondinë

me 3 Korrik 2020 ora 14:30

U Kopjua

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka pozuar disa foto të reja në rrjetet sociale e ku shihet se ka ndryshuar stil

Bukuroshja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur që flokët e saj t’i jep ngjyrën 100 për qind të bardh duke e shndërruar kështu veten në një biondinë seksi.

Kejvina, e cila shumicën e pandemisë së koronavirusit e ka kaluar në SHBA, tashmë është kthyer në atdhe dhe nuk heziton të tregoj foto nga vendet e ndryshme bregdetare.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar disa fotosesione seksi në të ardhmen për kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.