In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ledri Vula, Lumi B e Gjiko vijnë me “Ça bone” (VIDEO)

me 7 Tetor 2021 ora 07:58

U Kopjua

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin Lumi B, Gjikon dhe Dj Flow.

Projekti i tyre titullohet “Ça bone” dhe është përcjellë edhe me videoklip.Kujtojmë se ky nuk është bashkëpunimi i parë në mes të këtyre tre artistave. Ata para tre vjetësh kishin publikuar këngën “Shtrejt” , e cila ishte pritur mjaft mirë nga publiku duke mbledhur kështu mbi 29 milionë shikime në Youtube.